Дата: 20.02.2023 08:06

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 31.01.2023 № 13 ,,Про підсумки проведення Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя країна Україна!” нагороджено:

- Сухораду Анну, ученицю Бобрівницької гімназії дипломом І ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у номінації ,,Живий світ (фото рослин та тварин)”;

- Костик Аліну, ученицю Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів дипломом ІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у номінації ,,Пейзаж”.

Вітаємо з високими відзнаками!