Проведено онлайн-засідання професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради. У ході зібрання розглядалися важливі питання організації освітнього процесу початкової школи у 2023/2024 навча

Дата: 31.08.2023 10:54

Відповідно до річного плану Центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради проведено онлайн-засідання професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради. У ході зібрання розглядалися важливі питання організації освітнього процесу початкової школи у 2023/2024 навчальному році: «Діагностика та механізми подолання втрат у навчанні молодших школярів» (Липенко Т.В.), «Використання інтерактивних методів для активізації пізнавальної діяльності молодших школярів» (Удовиченко Н.П.),«Ефективні види діяльності при дистанційному навчанні» (Олефір Ю.А.), «Планування уроків у НУШ. Вибір теми та розробка мети уроку. Визначення завдань» (Канівець Н.І.), «Ефективний зворотній зв’язок у роботі вчителя з учнями та батьками» (Пустовойт Н.М.). Педагоги обмінювалися досвідом роботи.

Учасники отримали корисну інформацію для подальшої роботи.