Відбулася нарада керівників закладів освіти Зіньківської міської ради

Дата: 27.10.2023 15:58

27 жовтня в залі відділу освіти та молоді відбулася нарада керівників закладів освіти Зіньківської міської ради.

Основне питання, яке розглянули, – результати моніторингу освітніх утрат школярів громади, який заклади загальної середньої освіти провели у вересні 2023 року. Узагальнений аналіз моніторингу здійснила та розповіла про нього директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Козаченко. Керівники закладів освіти дізналися про рівень освітніх утрат учнів у різних аспектах: за класами, за предметами, у кількісному та відсотковому вираженні тощо, – а також отримали нову методологію оцінювання навчальної діяльності в закладі освіти, розроблену С.Козаченко.

Крім того, розглянули питання використання державної освітньої субвенції, замовлення документів про закінчення ЗЗСО та інші. Нарада була цікавою, корисною, конструктивною.