1 листопада в залі відділу освіти та молоді відбувся семінар-практикум заступників директорів та наукових керівників закладів освіти Зіньківської громади.

Дата: 03.11.2023 14:42

Розпочався захід із привітання начальника відділу освіти Світлани Володимирівни Чикало та вручення посвідчень учням-членам наукового товариства громади, яке називається «Три ДО (ДОпитливість→ДОслід→ДОсвід)».

Учасники переглянули виступи-презентації наукових проєктів призерів і переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, обласних конкурсів та конференцій МАН і конкурсу «ДОСЛІД = ДОСВІД»: Аделіни Кулібаби, Вікторії Луценко, Олександра Шейка.

Досвідом роботи з вихованцями поділилися наукові керівники – Людмила Миколаївна Алфьорова, Алла Іванівна Мищенко, Світлана Іванівна Коломієць, Тамара Володимирівна Липенко.

Світлана Степанівна Кеда розповіла про етапи роботи над проєктом у номінації «Вирощені кристали», продемонструвавши відеоролик – захист роботи Анни Дуброви.

Особливості підготовки учасників обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків» у номінації «Творча робота» проаналізувала Людмила Василівна Гавриш.

Відбувся цікавий обмін досвідом, новими знаннями, набутими керівниками під час навчання на обласних семінарах-практикумах, які відбувалися в режимі онлайн у жовтні цього року.

Олена Володимирівна Максакова, організатор семінару, розповіла про нові яскраві заходи МАН, у яких юні науковці нашої громади можуть узяти участь.

Дуже зацікавила всіх учасників семінару докладна інформація Валентини Володимирівни Ангелової про нейромережі як інструмент креативної підготовки учнів-членів МАН.

На завершення роботи головний спеціаліст відділу освіти та молоді Людмила Сергіївна Хорошун вручила відзнаки найкращим науковим керівникам Зіньківської громади.

Зустріч вийшла дуже цікавою, учасники збагатилися новими знаннями та враженнями, які використають у подальшій роботі.