Дата: 22.02.2024 09:49

21 лютого 2024 року у дистанційному форматі відбулося засідання професійної спільноти вчителів математики закладів загальної середньої освіти Зіньківської громади, на якому були розглянуті та обговорені такі питання: "Затвердження плану роботи професійної спільноти вчителів математики на 2024 рік", "Про результати участі учнів громади в предметних олімпіадах, конкурсах та змаганнях" (Тесля Л.І.), "Впровадження Концепції Нової Української Школи у базовій середній освіті. Обговорення навчальних модельних програм з математики для 7-9 класів НУШ" (Нос К.А., Запорожченко О.П., Артеменко О.Ю.), "З досвіду роботи. Творчі звіти вчителів, які атестуються у 2024 році на вищу кваліфікаційну категорію" (Подорога Л.І., Безпала Н.О.), "Підготовка до участі учнів у Міжнародному математичному конкурсі Кенгуру" (Подорога Л.І.), "Особливості проведення НМТ у 2024 році. Структура сертифікаційної роботи з математики та рекомендації щодо якісної підготовки учнів" (Корба Н.М.), "Сертифікація вчителів. Вимоги та рекомендації для успішного проходження" (Кардаш В.В.)