Відбулося засідання професійної спільноти вчителів географії закладів загальної середньої освіти

Дата: 22.02.2024 08:19

Відповідно до плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти та молоді Зіньківської міської ради 20 лютого 2024 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів географії закладів загальної середньої освіти.

План зустрічі був складений відповідно до запитів педагогічних працівників.

Обговорення модельних навчальних програм та електронних версій підручників з географії для 7 класу Нової української школи (Яценко Інна, Загора Людмила, Гончар Аліна, Ковальов Сергій).

Огляд корисних онлайн-ресурсів для якісного підвищення кваліфікації вчителів географії (Захарченко Любов, Сметана Віталій).

Промисловість України в умовах воєнного стану (Мильченко Олександр).

Зміни в структурі та чисельності населення України в умовах воєнного стану (Благадир Любов).

Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів з географії у Новій українській школі (Загора Людмила).

Модератор зустрічі Загора Людмила.