ОСТАННІЙ ШКІЛЬНИЙ ДЗВІНОК 2020

Дата: 03.06.2020 10:44

У НРЦ відбулося свято завершення 2018/2019 навчального року

Без шкільних святкових лінійок, стрічок  та кульок, без дружніх обіймів і загальних фотосесій, але все одно радісно - саме так можна охарактеризувати цьогорічне свято Останнього дзвоника, яке в школах Зіньківського району, як, мабуть, і всієї України, пройшло дистанційно.

Вітальні відео з виступами директорів, вчителів, старшокласників зі словами вдячності та традиційними побажаннями; світлини про шкільне життя і, звичайно ж, звуки шкільного дзвоника – це короткий сценарій неординарного останнього дзвоника, який увійде в історію кожного закладу та, беззаперечно, запам’ятається школярам.

Бажаємо всім учням, учителям, батькам та випускникам наснаги для втілення мрій, віри в свої сили, здоров’я і благополуччя, успіхів і високих досягнень у справах!