Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Дата: 27.04.2018 11:38

27 квітня 2018 року в залі засідань відділу освіти райдержадміністрації відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Розпочав нараду начальник відділу освіти райдержадміністрації Ю.П.Дахно, який ознайомив присутніх з питаннями порядку денного.

У своєму виступі керівник зосередив увагу на делегуванні повноважень Зіньківською районною радою відділу освіти  згідно Закону України «Про освіту», ознайомив керівників закладів загальної середньої освіти з виконанням наказів МОН №405-408 «Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів» та підвів підсумки роботи із зверненнями громадян, які надійшли до відділу освіти, навчальних закладів освіти району за перший квартал 2018 року.

Про дотримання правил пожежної безпеки у закладах та установах освіти, проведення ДПА для учнів випускних класів у 2018 навчальному році та  організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку та учнів шкіл інформував заступник начальника відділу освіти В.Д.Бузовський

Завідуюча РМЦ Л.М.Ниценко доповіла «Про виконання заходів, спрямованих на профілактику правопорушень, злочинності та суїцидальних проявів серед учнів Дейкалівської та Тарасівської шкіл І-ІІІ ступенів»

Підсумки районного конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи підвела методист РМЦ Л.І.Благадир.

По кожному питанню прийнято відповідні рішення та поставлено завдання керівникам закладів освіти.