Розширене засідання колегії

Дата: 30.08.2019 11:53

28 серпня 2019 року проведено розширену колегію відділу освіти по питанню  «Освіта Зіньківщини на  шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018/2019 навчального року та основні завдання на 2019/2020 навчальний рік».

В порівнянні з минулим роком мережа закладів освіти району зазнала змін, їх чисельність зменшилась із 49 до 43.  Послуги із загальної середньої освіти надаватимуть 23 заклади, в тому числі три філії. Припинила діяльність Василе-Устимівська загальноосвітня школа І ступеня (відсутність контингенту учнів початкової школи) та перейшли у підпорядкування Опішнянської територіальної громади Опішнянський і Малобудищанський заклади загальної середньої освіти.  Планується залучити до освітнього процесу 206 першокласників (295 – 2018-2019 навчальний рік).   Вказані зміни зменшили чисельність учнів у закладах загальної середньої освіти району на 470 осіб і загальна кількість очікувано становитиме 2254 особи. Освітній процес у закладах загальної середньої освіти здійснюватиме 412 педагогічних працівників та 230 працівників обслуговуючого і технічного персоналу.

Послуги з дошкільної освіти забезпечуватиме 21 заклад (17 автономних, 2 навчально-виховні комплекси та 2 структурні підрозділи). Опішнянський та Малобудищанський заклади передано до територіальної громади. Освітній процес забезпечуватимуть 107 педагогічних працівників та 137 працівників обслуговуючого персоналу. В новому навчальному році дошкільні заклади освіти відвідуватиме 690 вихованців, які будуть зараховані у 40 навчальних груп.

Послуги з позашкільної освіти надаватиме будинок дитячої та юнацької творчості, станція юних техніків та спортивна школа, які розміщені у м.Зінькові, які забезпечуватимуть 23 педагогічні працівники та 11 - обслуговуючого персоналу. Чисельність вихованців залишиться сталою і нараховуватиме близько 860 осіб.

На підготовку закладів загальної середньої освіти використано кошти в сумі 5 318 143 грн., з різних бюджетів.

Серед краще підготовлених, комісія відзначила роботу колективів Дейкалівського, Пишненківського,  Лютенськобудищанського, Тарасівського, Артелярщинського, Бобрівницького, Шенгаріївського, Новоселівського закладів загальної середньої освіти та Зіньківського №1, Бірківського, Пірківського, Покровського, Проценківського, Удовиченківського  закладів дошкільної освіти.