Відбувся обласний конкурс учнів 9–11 класів „Ми – діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої”

Дата: 01.12.2021 16:23

З метою виховання громадянина-патріота України, шанобливого ставлення до надбань українського народу, духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей 23 листопада 2021 року на базі Полтавської обласної Малої академії наук відбувся обласний конкурс учнів 9–11 класів „Ми – діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої” у форматі онлайн з використанням для комунікації дистанційної платформи ZOOM.

Конкурс проводився в трьох номінаціях: „Науково-дослідницька робота”, „Наукова стаття”, „Відеоролик”.
Журі Конкурсу із 30 робіт визначило 14 найкращих досліджень,  відзначило різноманітний тематичний аспект наукових проєктів, креативний підхід до виконання та високий рівень захисту конкурсних робіт.

Серед нашої громади у номінації „Відеоролик” І місце завоював Ємельянов Арсеній, учень 10 класу Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської міської ради Полтавської області.

Вітаємо з перемогою