На Зіньківщині стартував новий навчальний рік

Дата: 02.09.2019 20:28

Строкатий килим із квітів і білих бантиків, радісні першокласники, вже зовсім дорослі учні випускних класів та, звичайно ж, дзвінок-дзвіночок, особливо гучно звучний в осінньому повітрі, - ці прикмети Дня знань важко сплутати з рисами якогось іншого свята.

Перше вересня – день великих надій та очікувань. Кожна родина сподівається дати своїй дитині якісну освіту, яка допоможе ствердитись у житті, бути корисною своїй країні. Дарувати знання і набувати їх – це нелегка праця, яка вимагає віддачі душевних сил, значного напруження, проникнення у велику скарбницю, надбану людством. Тому учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї.

День знань — символ чистоти, доброти. Це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень!