Новини

Для вчителів початкових (1-х) класів закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради проведено майстер-клас «Використання техніки «пластикація»

06 червня у залі відділу освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради Ландик Майя Іванівна, керівник гуртка Комунвльного закладу Зіньківська станція юних техніків, для вчителів початкових (1-х) класів закладів загальної середньої освіти Зіньківської міської ради провела майстер-клас «Використання техніки «пластикація» для зняття емоційної напруги та творчого розвитку молодших школярів».

09:40 07.06.2023

Челендж «Вистояли – переможемо»

Із 10 по 28 квітня 2023 року Комунальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» проводив обласний челендж «Вистояли – переможемо» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти.

10:38 06.06.2023

Гарні новини!

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 18 травня 2023 року №54 "Про підсумки VI Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів "Гуманне ставлення до тварин" грамотами НЕНЦ нагороджені учениці 4 класу Шенгаріївської гімназії Зіньківської міської ради: Павшенко Поліна - за ІІІ місце, Храпач Аліса - за перемогу у номінації "Майстерність перевтілення". Вчитель початкових класів Шенгаріївської гімназії Баламут Валентина Володимирівна отримала подяку НЕНЦ МОН України.

12:37 05.06.2023

Вощинський Ілля, вихованець КУ позашкільної освіти «Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник Максакова О. В.) - І місце в жанрі «малі театральні форми»;

08:14 30.05.2023

Обмін досвідом

Сьогодні новостворена Молодіжна рада працює зі своїми колегами із Решетилівки. Молодіжна рада при Решетилівській міській раді ділиться своїм досвідом. Зустріч проходить цікаво та натхненно.

15:37 29.05.2023