Новини

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді завершився конкурс художньої самодіяльності закладів позашкільної та загальної середньої освіти «Веселка»

20 травня 2021 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді завершився конкурс художньої самодіяльності закладів позашкільної та загальної середньої освіти «Веселка». Конкуренція була гострою – 185 учасників із 40 територіальних громад демонстрували свої таланти. Найталановитіші стали переможцями.

12:20 24.05.2021

ОСВІТЯНИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні такою є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

12:56 20.05.2021