Новини

Команда вихованців Зіньківської станції юних техніків ПЕРЕМОГЛА в обласному онлайн-конкурсі для учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Команда вихованців Зіньківської станції юних техніків ПЕРЕМОГЛА (перше місце) в обласному онлайн-конкурсі для учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

10:09 09.04.2021

Підсумки Всеукраїнського конкурсу "Галерея кімнатних рослин"

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 25.03.2021 №30 "Про підсумки Всеукраїнського конкурсу "Галерея кімнатних рослин" за 2020 рік" грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за ІІ місце нагороджуються учні 6-7 класів Бірківської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені І.А. Цюпи Зіньківської міської ради (керівники: Гужва Валентина Григорівна - учитель фізики, Нос Катерина Андріївна - учитель математики).

10:52 08.04.2021