Новини

Підведені підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» за 2020 рік

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підведені підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» за 2020 рік (наказ Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 02.03.2021 №18 «Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» за 2020 рік»).  Учні та педагоги закладів освіти Зіньківської міської ради активно долучилися до даного заходу та були нагороджені численними відзнаками національного рівня:

11:12 12.03.2021

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

1 березня 2021 року, у заочному форматі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» серед учнівської молоді закладів освіти Зіньківської територіальної громади. Були представлені 9 конкурсних робіт, із них 7 у номінації «Екологічна агітбригада» та 2 в номінації «Екологічний театр». Усі роботи були цікавими, змістовними та відповідали цьогорічній темі конкурсу «Атака вірусів. Врятуй планету!».

13:03 02.03.2021